eco textil

Wypożyczalnia Rowerów!

Fundacja Eco Textil „Od Was dla Was” wprowadza nową formę pomocy osobom niepełnosprawnym. Uruchamiamy pierwszą w kraju, bezpłatną  Wypożyczalnię Rowerów Rehabilitacyjnych!

To innowacyjne rozwiązanie spełni, mamy nadzieję, Państwa oczekiwania. Rodzice wyjeżdżający z niepełnosprawnym dzieckiem na wakacje, osoby z dysfunkcjami ruchowymi, które chciałyby sprawdzić, czy taki pojazd ułatwi im życie – teraz będą mogły za darmo skorzystać  z naszych sprawdzonych trójkołowców. To specjalnej konstrukcji, stabilne i wygodne w użytkowaniu rowery rehabilitacyjne, umożliwiające prowadzenie aktywnego życia osobom dotkniętym niepełnosprawnością.

W każdym z województw nasza fundacja pragnie stworzyć mobilną wypożyczalnię, dysponującą rowerami w trzech rozmiarach. Jej działanie opiera się na zasadzie „z ręki do ręki”.

Zapraszamy wkrótce

Rower wypożyczyć można na okres do dwóch tygodni. Jeśli po upływie tego czasu nie skontaktuje się z Państwem kolejna osoba, istnieje możliwość przedłużenia okresu wypożyczenia roweru na kolejne dwa tygodnie.

Osoby wypożyczające rower zobowiązane są do zapoznania się z regulaminem, dostępnym TUTAJ

Życzymy bezpiecznej jazdy i udanego wypoczynku.