eco textil
TELEFONY INTERWENCYJNE W SPRAWIE OBSŁUGI POJEMNIKÓW:
Dolnośląskie, Lubuskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Zachodnio-Pomorskie
+48 799-211-158

Lubelskie, Podkarpackie, Podlaskie, Świętokrzyskie
+48 664-853-464

Małopolskie, Opolskie, Śląskie
+48 882-384-893

Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie
+48 532-439-728

Aktualności

Zapraszamy na festiwal!

mdnW najbliższą sobotę, 30 maja na błoniach przed Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku – Kamiennej odbędzie się VIII Integracyjny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Muzyką do Nieba”. Od pierwszej edycji głównym sponsorem tej niezwykłej imprezy jest firma Wtórpol. czytaj całość »

Głosujemy na Kasię

metzDo naszej fundacji list nadesłała Katarzyna Metzger ze Skarżyska – Kamiennej. Oto jego fragmenty: Kochani, biorę udział w konkursie Miss Polski na wózkach. Nie jest to zwykły konkurs piękności. Ma na celu nie tylko ukazanie piękna kobiet na wózkach, ale i przełamanie stereotypów. Moim marzeniem jest, by wszyscy wiedzieli, co to za konkurs i wsparli go symbolicznie nie tylko smsami, ale i chwilą zamyślenia się nad własnym życiem. Mam nadzieję, że każdy z was odda na mnie choć jeden głos… Głosowanie trwa od dziś do 15 czerwieca… Jeśli nie chcecie zagłosować na mnie, wybierzcie inną dziewczynę, ale pokażcie, że nie jesteście obojętni, bo każda z nas liczy na to że zobaczycie w nas kobiety. Każda z nas jest Jedyna Taka… czytaj całość »

Pięć rowerów do Skarżyska

rowerW poniedziałek na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr2 w Skarżysku – Kamiennej odbył się doroczny festyn rodzinny, zorganizowany przez stowarzyszenie Praxis, skupiające pedagogów i rodziców dzieci niepełnosprawnych. czytaj całość »

Trójkołowe rowery w Nowym Sączu
(© Jerzy Cebula)Już po raz trzeci niepełnosprawne dzieci otrzymały rowery. Wręczył je wczoraj w ratuszu prezydent Nowego Sącza RyszardNowak.
Dar to efekt współpracy, którą nawiązało miasto trzy lata temu z Fundacją Eko Textil. Dzięki niej po sądeckich ulicach jeździ już 10 takich pojazdów.

czytaj całość »

Dziewięć rowerów do Torunia

torun (1)15 maja, w przeddzień IV Toruńskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych wraz z przedstawicielem Polskiego Czerwonego Krzyża odwiedziliśmy Gimnazjum Specjalne nr 26 im. ks. Prof. Józefa Tischnera w Toruniu. czytaj całość »

Prezenty w Dniu Godności

gdynia (3)W Gdyni już po raz jedenasty obchodzono Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Z tej okazji zorganizowano festyn, na który zostaliśmy zaproszeni. czytaj całość »