5 września 2018

5 września Międzynarodowy Dzień Dobroczynności

5 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dobroczynności. Dziś świętujemy! Dzięki pracy i wsparciu naszych koordynatorów i wolontariuszy osiągnęliśmy ogromny sukces. Przez ostatni rok stworzyliśmy wspólnie 40 wypożyczalni, przekazaliśmy 5123 rowerów rehabilitacyjnych o wartości 111 6827 zł. W to wyjątkowe święto chcemy serdecznie podziękować wszystkim za wkład i dobre serca. Bez Was nie dalibyśmy rady!

 

Wcześniejsze wpisy

 • 4 września 2018

  Wypożyczalnia rowerów rehabilitacyjnych w Krakowie już otwarta!

  Darmowa wypożyczalnia rowerów rehabilitacyjnych w Krakowie już otwarta! Przy Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ulicy Olszańskiej 5 została uruchomiona wypożyczalnia 3-kołowych rowerów. Bezpłatnie skorzystać z niej mogą: dzieci, młodzież oraz niepełnosprawni dorośli.

 • 30 sierpnia 2018

  O naszych rowerach coraz głośniej

  Bezpłatne rowery rehabilitacyjne!
  Fundacja Eco Textil podarowała osobom z niepełnosprawnościami ponad 5 tys. rowerów rehabilitacyjnych za łączną kwotę 10 mln zł. Z racji ogromnego zapotrzebowania na ten specjalistyczny sprzęt, rok temu zaczęła tworzyć sieć bezpłatnych wypożyczalni w całej Polsce. Dziś telefony urywają się i Fundacja nie nadąża z kolejnymi wypożyczalniami - brakuje koordynatorów.

 • 29 sierpnia 2018

  W Gliwicach i Bytomiu też działamy

  Gliwice i Bytom! Kolejne 2 bezpłatne wypożyczalnie rowerów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do korzystania i aktywnego spędzania czasu

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję