13 sierpnia 2019

76. Tour de Pologne – przeżyjmy to jeszcze raz!

5 sierpnia odbył się pierwszy w historii Tour de Pologne przejazd osób niepełnosprawnych na rowerach trójkołowych. zorganizowany przez Polski Czerwony Krzyż i Fundację Eco Textil. Zobaczcie krótki film podsumowujący to wspaniałe wydarzenie. Emocje gwarantowane!

Nasi wspaniali cykliści na trójkołowych rowerach udowodnili, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w spełnianiu sportowych pasji, ponieważ bardziej liczy się wytrwałość i optymizm. Już kiedy przybyli do kolarskiego miasteczka i stoiska Polskiego Czerwonego Krzyża dopisywały im świetne humory, a poznawanie kolejnych uczestników i wspólne ćwiczenia sprawiały, że emocje rosły z każdą chwilą. I wreszcie nadszedł czas na finałowy przejazd! Radość na twarzach cyklistów oraz ich bliskich – bezcenna! A później były gratulacje, wspólne zdjęcia i uroczysta dekoracja.

Zobaczcie, jak wyglądał ten szczególny dzień w Zabrzu. Mamy nadzieję, że podczas oglądania tego filmu na Waszych twarzach pojawi się taki sam uśmiech, jaki zagościł na buziach naszych wspaniałych cyklistów.

 

Wcześniejsze wpisy

  • 27 czerwca 2019

    Rowery dla potrzebujących w Lginiu

    Od niedzieli osoby, które mają problem z poruszaniem się, mogą za darmo wypożyczyć rowery trójkołowe w Lginiu. To kolejny efekt wzajemnej współpracy między Stowarzyszeniem ,,Bliżej Autyzmu” oraz Fundacją Eco Textil w Skarżysku Kamiennej.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję