11 grudnia 2018

80-ta wypożyczalnia rowerów w Olkuszu

Olkusz to osiemdziesiąty punkt na naszej rowerowej mapie. Choć za oknem można już spotkać pierwszy śnieg, my stale rozbudowujemy sieć bezpłatnych wypożyczalni rowerów . Zapraszamy do współpracy partnerów z kolejnych miast.

 

Bezpłatny rowerowy punkt prowadzi  Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie Koło W Olkuszu przy ulicy Kosynierów 12.

Rowery można rezerwować pod numerem  telefonu: 606143585 .

 

Wcześniejsze wpisy

 • 7 grudnia 2018

  “To była miłość od pierwszego wejrzenia” – Mikołaj w Koszalinie

  Niepełnosprawny Karol, mieszkaniec Koszalina swój prezent od Mikołaja otrzymał już w środę. Niespodziankę udało się utrzymać w tajemnicy. Nastolatek otrzymał rower w środę podczas koszalińskich obchodów dnia osób niepełnosprawnych. Wszystko dzięki wypożyczalni rowerów trójkołowych która od kwietnia prężnie działa na terenie miasta

 • 5 grudnia 2018

  List do fundacji

  "Dzisiaj od Państwa fundacji otrzymałem rower trzykołowy. Było to moje wielkie marzenie. Zawsze chciałem jeździć na rowerze, niestety na dwukołowym pomimo chęci nie byłem w stanie się nauczyć... " Tak w liście do fundacji pisze Pan Robert mieszkaniec Domu Pomocy społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. To tylko krótki wstęp zapraszamy do przeczytania całości , jak nasze rowery pomagają osobom niepełnosprawny,.

 • 28 listopada 2018

  2000 kg odzieży zebrali uczniowie w Płońsku. GRATULUJEMY !!!!

  Zbiórkę odzieży zorganizował przy wsparciu Naszej Fundacji i przeprowadził Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Ośrodku Szkolno- Wychowawczym im. St. Kostki w Płońsku. 23 listopada podczas finału akcji zliczono kilogramy- ponad 2 tony udało się zebrać podczas prawie miesięcznej inicjatywy. Uczniowie dzielnie zapracowali na nowy sprzęt dla szkoły -dwa specjalne rowery trójkołowe , które posłużą wszystkim podopiecznym ośrodka .

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję