8 maja 2018
2018
Rowery Eco Textil

Aktywna Majówka z Eco Textil

Oliwia Antecka to nasza cyklista z 2015 roku. Kiedy otrzymała od nas swój wymarzony rower rodzice pisali :

“Oliwia aktywnie spędza czas zupełnie tak jak zdrowe dzieci. W końcu może się cieszyć jazdą na rowerze i codzienną rehabilitacją”

Pod koniec kwietnia pomogliśmy spełnić jej kolejne marzenie. Wraz z upływem lat dotychczasowy pojazd stał się za mały i dziewczynka otrzymała rower w większym rozmiarze. Z poprzedniego modelu obecnie korzysta jej kolega ze szkoły .

 

 

 

Dziękuję to słowo za słabe-niesamowita wdzięczność z naszej strony dla wszystkich pracowników Fundacji dla ludzi,którzy się starają ,aby inne dzieci inaczej funkcjonujące mogły funkcjonować jak normalne dzieci. Wyraz wdzięczności-rower jest już z nami w domu dojechał.Oliwia gdy wróci ze szkoły będzie miała niespodziankę.Bardzo bardzo DZIĘKUJEMY !!
MIŁEGO WEEKENDU MAJOWEGO-U NAS BĘDZIE ROWEROWO WYCIECZKOWO ;)))))
RODZICE OLIWII”

 

Wcześniejsze wpisy

  • 30 kwietnia 2018

    Trzy rowery, trzy historie

    W piątek w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej (działa tam jedna z naszych wypozyczalni rowerów rehabilitacyjnych) przekazaliśmy kolejne trzy trójkołowce potrzebujących. Każdy innego rozmiaru, każdy dla niepełnosprawnego z innymi problemami.

  • 27 kwietnia 2018

    Brawo Wy, Kaliszanie !!!

    Pana Antoniego poznaliśmy w ubiegłym roku, podczas przekazania kolejnych trójkołowców dla Zespołu Szkół nr 11 w Kaliszu. 20 lat wcześniej, w wieku 37 lat przeszedł udar. Od tamtego czasu nie wsiadał na rower. Był jednym z pierwszych, którzy skorzystali z naszej Bezpłatnej Wypożyczalni Rowerów w tym mieście.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję