12 kwietnia 2017
2017
Rowery Eco Textil

Apel Wielkanocny w SOSW

12 kwietnia 2017r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Brzechwy w Szczecinku okazał się dniem pełnym radości i niespodzianek. Uczniowie Gimnazjum Nr 5 wraz z opiekunami przygotowali Wielkanocny Apel. Szkolny zespół „Brzechwianie”  w kolorowych strojach odtańczył  „trojaka” oraz „Jezus Chrystus moim Panem jest”. W chwile zadumy wprowadziła  zebranych wzruszająca etiuda muzyczno-ruchowa pt. „Księga życia”.  W kilku scenach pantomimicznych uczniowie Gimnazjum zaprezentowali historię ukrzyżowania i męki Pana Jezusa, a następnie cudownego zmartwychwstania. Podczas Apelu rozstrzygnięto również  konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną i nagrodzono zwycięzców. Wspaniały prezent „na zajączka” sprawiła uczniom SOSW Fundacja Eco Textil , której przedstawicielka  przekazała dla Ośrodka dwa trójkołowe rowery rehabilitacyjne.  Na koniec  Apelu Dyrektor i uczniowie SOSW serdecznie podziękowali licznie przybyłym gościom i rodzicom oraz złożyli życzenia świąteczne.

Źródło materiałów : http://www.powiat.szczecinek.pl/aktualnosci/apel-wielkanocny-w-sosw.html

Wcześniejsze wpisy

 • 6 kwietnia 2017

  KOLEJNY NOWY ROWER REHABILITACYJY DLA MIESZKAŃCA Z GMINY GRODZICZNO

  Gmina Grodziczno współpracuje z Polskim Czerwonym Krzyżem. W ramach tej współpracy na terenie gminy ustawione zostały kontenery, a wyrazem wdzięczności jest trójkołowy rower rehabilitacyjny ufundowany przez PCK dla niepełnosprawnego mieszkańca z Gminy Grodziczno. W dniu...

 • 23 marca 2017

  Rowery rehabilitacyjne dla Kuby i Mateusza.

  Kuba i Mateusz, młodzi mieszkańcy naszej gminy, odebrali dziś z rąk przedstawiciela Polskiego Czerwonego Krzyża trzykołowe rowery rehabilitacyjne. Zostały im przekazane w ramach akcji „Rowerki za tekstylia”. Świeżo upieczonym cyklistom...

 • 10 marca 2017

  Mieszkanka Gminy Siemiatycze otrzymała rower do rehabilitacji

  Dzięki współpracy nawiązanej między Gminą Siemiatycze a Polskim Czerwonym Krzyżem, mieszkanka z naszej gminy otrzymała trzykołowy rower rehabilitacyjny.Sprzęt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pomaga w rehabilitacji, jak również poprawia...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję