19 stycznia 2022
2022

Ciepła odzież dla Schroniska

 Przed nami zima, czyli najcięższy czas dla osób bezdomnych , zwracamy się z prośbą o wsparcie. Ciepłe ubrania pilne potrzebne– to początek wiadomość, która wpłynęła tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Firma Wtórpol po raz kolejny wsparła schronisko dla bezdomnych. Apel o pomoc pochodził od Schroniska imienia świętego Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn w Miechowie. Placówka potrzebowała odzieży dla swoich podopiecznych.

W sortowni w Skarżysku – Kamiennej wybraliśmy zgodnie z zapotrzebowaniem 200 kilogramów ciepłych ubrań, butów i koców. Zostały one dostarczone do placówki zaraz po nowym roku.

Schronisko w Miechowie oferuje bezdomnym i potrzebującym mężczyznom noclegi, możliwość kąpieli, skorzystania z pralni, oraz trzy posiłki. Cały czas dostępna jest gorąca herbata. Czynne jest cały rok, w okresie zimowym, gdy zgłasza się najwięcej osób, dostawiane są dodatkowe łóżka. Warunkiem pobytu w schronisku jest oczywiście trzeźwość. W placówce przebywają osoby z różnych stron Polski.

Wcześniejsze wpisy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję