29 kwietnia 2019
2019

Czerwonak-5 kolejnych rowerków dla dzieci z niepełnosprawnością z terenu naszej gminy!

5 kolejnych rowerków dla dzieci z niepełnosprawnością z terenu naszej gminy!
Na kwietniowej sesji dzieci otrzymały specjalne, trójkołowe rowerki dopasowane wielkością do ich wieku i możliwości.
To już piąta edycja akcji gminy oraz Fundacji Eco Textil.

Źródło: http://czerwonak.pl

Wcześniejsze wpisy

 • 26 kwietnia 2019

  Rowerem nad Bałtykiem – wypożyczalnia Mielno

  Mieszkańcy Mielna ale i tłumnie odwiedzający ten nadmorski kurort turyści i kuracjusze będę mogli bezpłatnie skorzystać z rowerów trójkołowych. Wypożyczalnia w Mielnie już jest otwarta i czek na wszystkich chętnych.

 • 18 kwietnia 2019

  5 rehabilitacyjnych rowerków trójkołowych można bezpłatnie wypożyczać w Jędrzejowie!

  We wtorek, 16 kwietnia swoje wielkie otwarcie miała wypożyczalnia trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych, która swoją siedzibę będzie miała przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jędrzejowie. Od tego dnia, 5 "trójkołowców", mogą bezpłatnie wypożyczać wszyscy chętni, jednorazowo maksymalnie na okres 3 tygodni. I mimo, że każdy może wypożyczyć taki pojazd, pokazując tylko dowód osobisty, to warto pamiętać, że są to rowery do jazdy typowo rehabilitacyjnej.

 • 17 kwietnia 2019

  Do rowerowej rodziny dołączyły Pyrzyce i Oświęcim

  Pyrzyce z województwa zachodniopomorskiego i Oświęcim z małopolskiego dołączyły do rodziny naszych rowerowych wypożyczalni. Pojazdy pozyskało Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Pyrzycach oraz Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych RAZEM w Oświęcimiu. W pierwszej placówce do dyspozycji jest łącznie 6 rowerów – 3 dla osób dorosłych i 3 dziecięce. Z kolei w Oświęcimiu można skorzystać również z 6 rowerów, ale 3 przeznaczone są dla osób dorosłych, a 3 dla młodzieży.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję