24 lipca 2018
2018

Darmowy rower dla osób niepełnosprawnych w Sopocie

Sopot dbając o osoby niepełnosprawne, umożliwia im korzystanie za darmo ze specjalnych trójkołowych rowerów. Cztery takie pojazdy zostały przekazane sopockiemu MOSiR nieodpłatnie przez Fundację Eco Textil od Was dla Was. Wszystko w ramach programu „Rower dla Niepełnosprawnego”.rójkołowe rowery dostępne są od 23 lipca. Wypożyczać je można bezpłatnie na maksymalnie 2 tygodnie. Udostępniane są w siedzibie MOSiR w Sopocie, ul. Bitwy pod Płowcami 67 C (przy wejściu na plażę nr 40), od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 58 550 12 15.

źródło: http://sopot.naszemiasto.pl/artykul/darmowy-rower-dla-osob-niepelnosprawnych-w-sopocie,4737369,art,t,id,tm.html

Wcześniejsze wpisy

  • 23 lipca 2018

    Rehabilitacja na trzech kółkach. Węgorzewo

    Trzy trójkołowe rowery trafiły do wypożyczalni rowerów prowadzonej w ekomarinie przez węgorzewską Spóldzielnię Socjalną Węgorzewianka. Trzy kółka niech Państwa nie zmylą: to specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny przeznaczony dla osób starszych, ale też borykających się z wadami postawy czy innymi dolegliwościami układu ruchu, przy których zaleca się wzmacnianie siły mięśni.

  • 12 lipca 2018

    W Niebieskim Krokodylu rowery powodem do radości

    Rowery terapeutyczne otrzymał punkt przedszkolny i placówka terapeutyczna Niebieski Krokodyl w Szczecinie. Z tej okazji wychowankowie wraz z rodzinami, opiekunami i grupą animacyjną świętowali na Festynie Rodzinnym.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję