14 sierpnia 2018

Do naszej sieci wypożyczalni dołączył Wągrowiec.

Wielspin Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy to wyjątkowe miejsce pod wieloma względami. Położony w Wągrowcu nad jeziorem Durowskim pośród lasów sosnowych w pobliżu szlaku Piastowskiego. Otoczenie lasów, zdrowe powietrze oraz bezpośredni dostęp do czystego jeziora sprawiają, że to idealne miejsce na turnusy rehabilitacyjne, pobyty zdrowotne jak również na na wycieczki rowerowe.


Od początku  sierpnia działa tam nasza wypożyczalnia rowerów trójkołowych. Oferta wypożyczalni jest adresowana do mieszkańców powiatu wągrowieckiego jak również dla gości ośrodka którzy przyjeżdżają w to piękne miejsce z całej Polski.

Wszystkich zainteresowanych i chętnych rowerowych wrażeń zapraszamy do rezerwacji sprzętu.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy WIELSPIN
ul. Jeziorna 16
62-100 Wągrowiec
tel : 660 093 351

 

Wcześniejsze wpisy

 • 13 sierpnia 2018

  Wszystkie dzieci nasze są !!!!

  Taką nazwę ma Stowarzyszenie z siedzibą w miejscowości Olszyny, działające na rzecz dzieci i osób dorosłych dotkniętych upośledzeniem, czy kalectwem, pochodzących z „trudnych” rodzin, i rodzin dysfunkcyjnych. To kolejny punkt na naszej rowerowej mapie.

 • 8 sierpnia 2018

  Rower Eco Textil na 75. Tour de Pologne

  Tour de Pologne to jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez sportowych w Polsce, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Polski Czerwony Krzyż po raz drugi jest partnerem wyścigu, który w 2018 roku odbywa się pod hasłem: „Narodowy Wyścig Niepodległości”. W tegorocznym wyścigu z okazji jubileuszu PCK mamy 2 specjalne premie LOTTO: w Krakowie i Bielsku – Białej, pod hasłem „100-lecie PCK”. W naszym namiocie prezentujemy również specjalny rower trójkowy (rehabilitacyjny), który Fundacja Eco Textil przekazuje w ramach współpracy przy projekcie Tekstylia PCK

 • 6 sierpnia 2018

  Trójkołowe rowery dla niepełnosprawnych w Ostrowcu Świętokrzyskim

  W środę 1 sierpnia Fundacja Eco Textil od Was dla Was ze Skarżyska – Kamiennej, przekazała Stowarzyszeniu na Rzecz Wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych „Źródło” pięć trójkołowych rowerów dla osób z niepełnosprawnością. Tego dnia ruszyła również pierwsza w Ostrowcu wypożyczalnia sprzętu.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję