29 marca 2014
2014
Rowery Eco Textil

Dowieziemy na ranczo

konieNajmłodsi wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego Nr2 w Skarżysku- Kamiennej korzystają z zajęć hipoterapii w znanym ośrodku jazdy konnej w stylu western Lucky 5 Ranch w Mroczkowie. Rodzice dzieci z działającego przy SOSW2 przedszkola specjalnego i dyrekcja placówki wystąpiły do nas o udostępnienie autobusu, by umożliwić maluchom dojazd do rancza. – Zapewnienie dzieciom przejazdu na ten cel umożliwi im korzystanie z hipoterapii, przyczyni się do ich rozwoju i zapewni mnóstwo radości.  Prosimy o zrozumienie naszej potrzeby i wsparcie – napisano. Autobusu nie mamy, za to sfinansowaliśmy jego wynajem na każde zajęcia.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 28 marca 2014

  Wymarzony rower dla Kamila

  W siedzibie Wydziału ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Nowego Sącza odbyło się przekazanie daru serca – specjalistycznego, trójkołowego roweru Kamilowi – uczniowi sądeckiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. czytaj dalej »

 • 20 marca 2014

  Kacper dołączył do grona cyklistów

  17-letni mieszkaniec Kołobrzegu dostał bezpłatnie rower przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Do tej pory nie mógł być cyklistą bo ma poważną wadę wzroku, mówi Dorota Gębala, mama… czytaj dalej »

 • 19 marca 2014

  Dwa rowery na Słowację

  Nasza fundacja działa nie tylko na terenie Polski, ale i u naszych południowych sąsiadów, na Słowacji. Niedawno przekazaliśmy tam dwa trójkołowce. Trafiły do ośrodka specjalnego „Meta” w mieście Martin. –...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję