17 września 2018
2018
Rowery Eco Textil

Dziękuję!

Kolejny wzruszający list naszego cyklisty!

“Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.”

Szanowni Państwo,

Składam serdeczne podziękowania Fundacji za bezcenny odruch wrażliwości ludzkiego serca i nieodpłatne przekazanie roweru 3 kołowego,który bez wątpienia teraz zmieni moje życie na bardziej aktywne i bezproblemowe. Jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli. Pomoc, którą mi zaoferowałyście jest bezcenna.

 

Dziękuję.

Z wyrazami szacunku.Jarosław Bzowy

 

Dziękujemy i życzymy wielu radości

Wcześniejsze wpisy

 • 15 września 2018

  Kolejny rower przekazany

  W sobotę w Skarżysku - Kamiennej odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa "Wakacyjna Kropla Krwi". W jej trakcie Barbara Lipnicka z Polskiego Czerwonego Krzyża przekazała potrzebującej osobie rower rehabilitacyjny, ufundowany przez naszą Fundację. To już kolejny trójkołowiec, przekazany w ramach programu "Rower dla Niepełnosprawnego".

 • 8 września 2018

  Ruch na rowerze

  Kluczem do osiągnięcia zdrowia jest ruch. Dla osób, które na co dzień borykają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami może być to duże wyzwanie. Osoby te, chciałby ruszać się więcej, jednak nie zawsze jest to możliwe. Z pomocą przychodzą trójkołowe rowery Eco Textil. O tym, w jaki sposób pomagają w codziennej rehabilitacji rozmawiamy z fizjoterapeutką Emilią Włodkowską.

 • 6 września 2018

  Pisz – wypożyczalnia już otwarta

  2.09.2018 odbyło się oficjalne otwarcie bezpłatnej wypożyczalni rowerów w Piszu.
  Wypożyczalnia znajduje się przy Pływalni Miejskiej na ulicy ul.Kwiatowa 2. Do dyspozycji cyklistów dostępne są 3 rowery w każdym rozmiarze.
  Szczegółowe informacje udziela Wojciech Stawiecki tel. 87 4232823.
  Zapraszamy na jesienne wycieczki rowerowe!!!!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję