13 czerwca 2018
2018
Rowery Eco Textil

Dziękujemy ♥♥♥♥

W dniu 06.06.2018 r Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach otrzymał 3 rowery trójkołowe, które zostały ofiarowane przez  Fundację Eco Textil Od was dla Was. Bardzo się cieszymy z otrzymanych prezentów, teraz pozostanie nam już tylko fantastycznie i mile spędzić na nich czas. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!! 

 

źródło: http://www.dpsbrzeziny.pl/

Wcześniejsze wpisy

 • 12 czerwca 2018

  Trójkołowe rowery specjalnego przeznaczenia

  Pierwsza wypożyczalnia rowerów trójkołowych ruszyła na śląsku. Chętni mogą się zgłaszać do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Pszczelnik oraz przy SCK Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich.

 • 8 czerwca 2018

  Hurra!!! Mamy rowery !!!

  Rowery rehabilitacyjne dla Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oddział Rabka Zdrój. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy sprawić wiele radości dzieciom, które od razu zaczęły na nich jeździć :)

 • 7 czerwca 2018

  Dzień Dziecka na nowomiejskim Rynku

  W niedzielę 3 czerwca 2018 roku na Rynku Nowego Miasta Lubawskiego odbył się Piknik Rodzinny w ramach Nowomiejskich Dni Rodziny, które odbywały się w ramach XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pt. "Rodzina - Dom - Ojczyzna" połączony z Dniem Dziecka i Jarmarkiem Rozmaitości.
  Otwarcia pikniku dokonał Burmistrz Józef Blank podkreślając wartość jaką dla każdego człowieka stanowi rodzina. Następnie gospodarz miasta wraz z Panią Ewą Pielak i Panią Haliną Klejnowską jako przedstawicielkami Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowym Mieście Lubawskim przekazał dwa trójkołowe rowery rehabilitacyjne dla dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję