21 stycznia 2022
2022

Dzień babci i dziadka

Jak co roku miesiąc styczeń kojarzy nam się z dwoma najważniejszymi dniami 21-22 stycznia.  W których głównie swoją uwagę skupiamy na najstarszych członkach rodziny Babci i Dziadku.

Więc zadbajmy o swoich bliskich nie tylko tego dnia spędzając z nimi dzień czy kupując bukiet kwiatów. Zadbajmy o ich komforty życiowy tak jak oni zaraz po rodzicach dbają o nasza edukacje i wychowanie. Dzięki naszej wypożyczalni internetowej bez wychodzenia z domu zamówisz dla nich sprzęt rehabilitacyjny który znacznie ułatwi im codzienne funkcjonowanie. Seniorzy, korzystający z naszej wypożyczalni najczęściej chwalą sobie możliwość korzystania z rowerków, kul, czy chodzików.

Jeśli twoi dziadkowie od dawna nie korzystają z roweru bo czują się na nim nie stabilnie i obawiają się upadku zaoferuj im nasz rower trójkołowy. Dzięki jego budowie jazda na rowerze trójkołowym nieco się różni od poruszania się na tradycyjnym jednośladzie. Nauka wymaga z pewnością odrobiny cierpliwości i przyzwyczajenia. Zapewniają stabilną jazdę, umożliwiają łatwe wsiadanie i zsiadanie, wspomagają rehabilitację, likwidują lekkie przykurcze.

Pamiętajmy o swojej Seniorach i zapewnijmy im odpowiedni komfort życia

Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta droga Babciu i Dziadku

 

Wcześniejsze wpisy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję