2 listopada 2018

Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu oraz Stowarzyszenie “Pokolenia” przy DDP prowadzi wypożyczalnię rowerów

To już 5 wypożyczalnia w Małopolsce !!! Tym razem sprzęt trafił do Oświęcimia, sprzęt można wypożyczać w Dziennym Domu Pomocy przy ulicy Czecha 8,  dostępne są dwa rozmiary rowerów dla młodzieży oraz osób starszych.

Wypożyczalnia jest całkowicie bezpłatna, informacje o dostępności rowerów można uzyskać w sekretariacie DDP lub telefonicznie 33 841-17-81

Wcześniejsze wpisy

  • 1 listopada 2018

    Rowery dla Calineczki

    Przedszkole publiczne imienia Calineczki zostało wyposażone w dwa rowery trójkołowe, które będą wspomagać rehabilitację najmłodszych mieszkańców Ostrowa wielkopolskiego.

  • 31 października 2018

    Wózek elektryczny będzie służył dzieciom ze skarżyskiej placówki

    W poniedziałek 29 października wraz z Barbarą Lipnicką z Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Skarżysku – Kamiennej przekazaliśmy na potrzeby Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Skarżysku specjalistyczny, elektryczny wózek inwalidzki, wraz z hydraulicznym podnośnikiem, umożliwiającym jego transport.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję