26 maja 2015
2015
Rowery Eco Textil

Dziesięć rowerów rehabilitacyjnych dla niepełnosprawnych w Białymstoku

rowerowo_2015_10Dnia 20 maja 2015r. na uroczystym spotkaniu „Po zdrowie na rowerach” Fundacja Eco Texil Od Was dla Was za pośrednictwem oddziału okręgowego PCK przekazała 3 trzykołowe rowery rehabilitacyjne uczniom naszej szkoły oraz 7 rowerów podopiecznym Domu Pomocy Społecznej przy ul. Baranowickiej. Podczas przekazania rowerów obecni byli dyrektor okręgowego oddziału PCK pani Elżbieta Paszkowska, Dyrektor DPS-u pan Wojciech Jocz, nauczyciele, uczniowie, podopieczni DPS-u oraz rodzice.( źródło: zs12.pl)

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi materiałami dotyczącymi przekazania rowerków :

 1. http://www.radio.bialystok.pl/bezbarier/index/id/124021
 2. http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150520/BIALYSTOK/150529957

 

Wcześniejsze wpisy

 • 26 maja 2015

  Pięć rowerów do Skarżyska

  W poniedziałek na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr2 w Skarżysku – Kamiennej odbył się doroczny festyn rodzinny, zorganizowany przez stowarzyszenie Praxis, skupiające pedagogów i rodziców dzieci niepełnosprawnych.

 • 25 maja 2015

  Specjalistyczne rowery trójkołowe dla Kuby i Tomka.

  Rowery, które są skonstruowane tak, by mogły służyć osobom niepełnosprawnym, trafiły do Tomka z Konikowa i Kuby z Białogardu, podopiecznych koszalińskiego oddziału Stowarzyszenia Chorych z Przepukliną Oponowo-Rdzeniową.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję