17 sierpnia 2018

Eco Textil na antenie Radia Zet

Rozwijająca się sieć Bezpłatnych Wypożyczalni Rowerów Rehabilitacyjnych, którą od roku tworzymy wraz z partnerami w całej Polsce, zainteresowała dziennikarzy jednej z największych rozgłośni radiowych w kraju, Radia Zet. Informacja na temat naszych rowerów i wypożyczalni podawana była w serwisie informacyjnym jako jedna z wiadomości dnia. „Zetce” dziękujemy za zainteresowanie  – Państwa zapraszamy do odsłuchania.

Wcześniejsze wpisy

 • 14 sierpnia 2018

  Do naszej sieci wypożyczalni dołączył Wągrowiec.

  Wielspin Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy to wyjątkowe miejsce pod wieloma względami. Położony w Wągrowcu nad jeziorem Durowskim pośród lasów sosnowych w pobliżu szlaku Piastowskiego. Otoczenie lasów, zdrowe powietrze oraz bezpośredni dostęp do czystego jeziora sprawiają, że to idealne miejsce na turnusy rehabilitacyjne, pobyty zdrowotne jak również na na wycieczki rowerowe.
  Od sierpnia działa tam nasza wypożyczalnia rowerów trójkołowych.

 • 13 sierpnia 2018

  Wszystkie dzieci nasze są !!!!

  Taką nazwę ma Stowarzyszenie z siedzibą w miejscowości Olszyny, działające na rzecz dzieci i osób dorosłych dotkniętych upośledzeniem, czy kalectwem, pochodzących z „trudnych” rodzin, i rodzin dysfunkcyjnych. To kolejny punkt na naszej rowerowej mapie.

 • 8 sierpnia 2018

  Rower Eco Textil na 75. Tour de Pologne

  Tour de Pologne to jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez sportowych w Polsce, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Polski Czerwony Krzyż po raz drugi jest partnerem wyścigu, który w 2018 roku odbywa się pod hasłem: „Narodowy Wyścig Niepodległości”. W tegorocznym wyścigu z okazji jubileuszu PCK mamy 2 specjalne premie LOTTO: w Krakowie i Bielsku – Białej, pod hasłem „100-lecie PCK”. W naszym namiocie prezentujemy również specjalny rower trójkowy (rehabilitacyjny), który Fundacja Eco Textil przekazuje w ramach współpracy przy projekcie Tekstylia PCK

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję