10 stycznia 2019
2019
Inne inicjatywy

Finał tuż tuż – Eco Textil zagra z WOŚP

Pomagamy tym, którzy pomagają. Brzmi zawile, ale sprawa jest prosta. Jak co roku Eco Textil wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W środę przekazaliśmy rower rehabilitacyjny i dwa wózki inwalidzkie na aukcję, która odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury. Mamy nadzieję, że znajdą nabywców i osiągną dobre ceny.

Fundacja Eco Textil dla WOŚP

 

Wcześniejsze wpisy

 • 8 stycznia 2019

  Rawa Mazowiecka – wypożyczalnia rowerów trójkołowych

  Pięć rowerów rehabilitacyjnych otrzymała Fundacja Obudźmy Nadzieję. Będą one wypożyczane osobom, które wymagają rehabilitacji i właśnie rower może im w tym pomagać. Mówi Małgorzata Walendziak, prezes Fundacji.

 • 7 stycznia 2019

  Przy ul Łaskiej 62 w Pabianicach działa wypożyczalnia rowerów trójkołowych

  Wypożyczalnia została ostała otwarta w piętek, 4 stycznia w Spółdzielni Socjalnej Zielone Pabianice. Wypożyczalnia to pomysł i inicjatywa Małgorzaty Grabarz, prezeski Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach. Trójkołowce można wypożyczyć na 21 dni. Nic to nie kosztuje


 • 31 grudnia 2018

  Wzruszające zakończenie roku 2018

  Pod wieloma względami rok 2018 dla wszystkich osób wspierających działania Fundacji był bardzo pracowity ale i równie bardzo owocny. Historia którą chcemy przedstawić doskonale podsumowuje realizowany przez fundację projekt tworzenia bezpłatnej sieci wypożyczalni rowerów trójkołowych. Choć na samo podsumowanie rocznej intensywnej pracy przyjdzie jeszcze czas - to historia Pana Jana z Poznania pokazuje jak bardzo takie miejsca są potrzebne.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję