29 listopada 2021
2021

Głubczyce, łóżka dla pani Elżbiety

Małe miasteczko, w województwie opolskim to właśnie tam trafiło kolejne łózko z naszej wypożyczalni.

Rozwiązanie, które zaproponowaliśmy w naszym projekcie, bezpłatnej wypozyczalni sprzętu rehabilitacyjnego jest adresowane właśnie do takich miejscowości. W dużym mieście o dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego nie jest, to w małych  wioskach i miasteczkach o taka pomoc  czasem bardzo trudno.

Przypomnijmy sprzęt udostępniany bezpłatnie w ramach naszej działalności. Osoby potrzebujące mogą wypożyczyć łózka rehabilitacyjne wózki, balkoniki, kule lub rowery trójkołowe.  Przesyłkę prosto pod domu dostarcza firma kurierska lub nasz transport wewnętrzny.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Wcześniejsze wpisy

 • 26 listopada 2021

  224 wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Pruszczu Gdańskim

  We wtorek, w Urzędzie Gminy w Pruszczu Gdańskim odbyła się uroczystość przekazania specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego. Sprzęt trafił do nowopowstałej bezpłatnej wypożyczalni, której siedzibą jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim z siedzibą w Cieplewie. To już 8. placówka tego typu w województwie pomorskim. A to wszystko jest możliwe dzięki odzieży, którą oddajemy do specjalnych pojemników.

 • 24 listopada 2021

  Kolejne łóżko przekazane

  Kolejne łóżko przekazane! Tym razem dostarczyliśmy nasze wielofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne do Lublina Pięciofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne, to zaawansowany model na rynku, w pełni sterowany elektrycznie. Każde łóżko wyposażone jest w dwa...

 • 16 listopada 2021

  Oddawanie niepotrzebnych ubrań pomaga potrzebującym

  To właśnie dzięki recyklingowi tekstyliów, które trafiają do specjalnych kontenerów możemy wspierać potrzebujących? Wszystkie nasze wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego są formą pomocy osobom z niepełnosprawnościami, ale również sposobem na podziękowanie tym, którzy oddają odzież do kontenerów z logo PCK lub Fundacji Eco Textil.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję