7 stycznia 2022
2022

GOPS Niechanowo pomógł w wypożyczeniu łóżka

System obsługujący bezpłatną wypożyczalnie, został stworzony tak aby jego obsługa nie stanowiła problemu dla osoby składającej wniosek, to jednak są jeszcze takie rodziny, dla których obsługa komputera czy dostęp do internetu nie jest codziennością.  Na stronie internetowej wypożyczalni  osoby słabowidzące mogą zwiększyć rozmiar czcionki czy kontrast widoku.   W takich sytuacjach najczęściej wniosek pomaga wypełnić  ktoś z rodziny, lub osoby pracujące w ośródkach pomocy społecznej.

Tak było w przypadku Pani Wioletty. Pracownik GOPS otrzymał od nas najważniejsze informacje co należy zrobić by móc wypożyczyć sprzęt dla swojej podopiecznej. Jeszcze przed świętami łóżko rehabilitacyjne było na miejscu. Mamy nadzieje że sprzęt ułatwi rodzinie opiekę i samej wspomoże proces rehabilitacji.

Warto wspomnieć że w województwie wielkopolskim posiadamy ponad dwadzieścia punktów stacjonarnych, w których można wypożyczyć drobny sprzęt rehabilitacyjny , wózki balkoniki kule lub rowery trójkołowe . Lista wszystkich punktów wraz z adresami znajduje się na naszej stronie.

 

Wcześniejsze wpisy

  • 30 grudnia 2021

    Wózek dla Pani Heleny

    W ostatnim czasie dostarczyliśmy nasz wózek inwalidzki dla Pani Grażyny z Suwałk, która opiekuje się chorą na Alzheimera mamą. Pani Helena  w ostatnim czasie uległa wypadkowi i złamała nogę, co dodatkowo utrudnia codzienna opiekę.

  • 28 grudnia 2021

    Kule ortopedyczne

    Kule ortopedyczne to sprzęt medyczny służący często osobą po kontuzjach dolnych kończyn.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję