20 sierpnia 2019

III Festyn Góralski i IV Gigant Bike Race 2019 z rowerami trójkołowymi

15 sierpnia w Rabce-Zdroju rozegrana została IV edycja zawodów rowerowych Gigant Bike Race dla dzieci. Dla podopiecznych PSONI Koło w Rabce utworzona została specjalna kategoria – przejazd na rowerach trójkołowych. We wszystkich konkurencjach  wystartowało 90 dzieci , start i meta została umieszczona na deptaku przed amfiteatrem. Imprezę honorowym patronatem objął burmistrz miasta. Cieszymy się ogromnie, że osoby niepełnosprawne co raz częściej i liczniej biorą udział w różnych sportowych inicjatywach, a nasze rowery trójkołowe pomagają w  codziennej rehabilitacji i rekreacji.

zdjęcia @PSONI Koło w Rabce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wcześniejsze wpisy

  • 13 sierpnia 2019

    76. Tour de Pologne – przeżyjmy to jeszcze raz!

    5 sierpnia odbył się pierwszy w historii Tour de Pologne przejazd osób niepełnosprawnych na rowerach trójkołowych. zorganizowany przez Polski Czerwony Krzyż i Fundację Eco Textil. Zobaczcie krótki film podsumowujący to wspaniałe wydarzenie. Emocje gwarantowane!

  • 27 czerwca 2019

    Rowery dla potrzebujących w Lginiu

    Od niedzieli osoby, które mają problem z poruszaniem się, mogą za darmo wypożyczyć rowery trójkołowe w Lginiu. To kolejny efekt wzajemnej współpracy między Stowarzyszeniem ,,Bliżej Autyzmu” oraz Fundacją Eco Textil w Skarżysku Kamiennej.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję