22 września 2017
2017
Inne inicjatywy

Integracyjny Rajd Rowerowy

W Skarżysku – Kamiennej odbył się XI Integracyjny Rajd Rowerowy, zorganizowany przez Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych.  Niepełnosprawni rowerzyści przejechali do Suchedniowa, gdzie czekał na nich poczęstunek, następnie wrócili do Skarżyska, gdzie otrzymali upominki. Łącznie uczestnicy rajdu integracyjnego przejechali ponad 20 kilometrów. W rajdzie wzięli udział podopieczni Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej i organizatorzy z ZPEW. Gościem specjalnym imprezy była Monika Lipnicka, prezes Fundacji Eco Textil, jednego ze sponsorów rajdu. Nasza Fundacja w ostatnim czasie przekazała placówce i jej wychowankom kilkanaście specjalistycznych trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych.

Wcześniejsze wpisy

  • 29 sierpnia 2017

    Wypożyczalnia rowerów rehabilitacyjnych w Słupsku

    Zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami,  ich rodziców oraz opiekunki i opiekunów do bezpłatnej wypożyczalni rowerów rehabilitacyjnych, która została otwarta przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słupsku.

  • 23 sierpnia 2017

    Rowery dla seniorek z gminy Tłuszcz

    Podczas tegorocznego Święta Dożynek zostały wręczone 2 rowery rehabilitacyjne dwóm Paniom z terenu gminy Tłuszcz, którym taki sprzęt ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję