28 września 2020

#Jeanswmoimstylu – Przekazanie rowerów dla uczniów ZSS w Piasecznie

Pamiętacie naszą akcję #Jeanswmoimstylu  w Designer Outlet Warszawa?

To wydarzenie było połączone z działaniami CSR, czyli z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas wizyty w centrum handlowym każdy mógł oddać niepotrzebną, używaną odzież denimową, a nasza Fundacja zajęła się jej recyklingiem.

Zebraliśmy pełna skrzynię tekstyliów, które teraz mają szansę na drugie życie!

Dzięki środkom pozyskanym właśnie z tego recyklingu wspólnie z Designer Outlet mogliśmy wspomóc lokalną placówkę opiekuńczo-wychowawczą – wybraliśmy Zespół Szkół Specjalnych znajdujący się w Piasecznie przy ulicy Bolesława Chrobrego 83.

Szkoła otrzymała pięć trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych w różnych rozmiarach. Korzystanie z tych rowerów przyczynia się do utrzymania i poprawy kondycji fizycznej – szczególnie w zakresie wzmocnienia koordynacji ruchowej oraz treningu mięśni. Warto dodać też, że trójkołowce gwarantują wysoki komfort jazdy, dzięki odpowiednio dopasowanym przekładniom – każdy z użytkowników może wybrać stosowny dla siebie tryb pracy.

Przekazanie rowerów miało miejsce w obecności dyrekcji szkoły, przedstawicieli Fundacji Eco Textil, centrum Designer Outlet oraz dziennikarzy. Obdarowani od razu rozpoczęli naukę jazdy na rowerach – było przy tym mnóstwo dobrej zabawy i wiele pozytywnych emocji.

A dla nas uśmiech dzieci jest największą nagrodą!

Wcześniejsze wpisy

 • 22 września 2020

  Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Świętochłowicach

  209 tego typu miejsce w Polsce. Mieszkańcy Świętochłowic mogę bezpłatnie korzystać z sprzętu rehabilitacyjnego. Do dyspozycji osoób potrzebujących są  rowery trójkołowe, wózki dla niepełnosprawnych, balkoniki i kule. Punkt wypożyczeń działa przy Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Wallisa 4.

 • 2 września 2020

  Fundacja Eco Textil w akcji #Jeanswmoimstylu w Designer Outlet Warszawa

  Tydzień jeansu w Designer Outlet Warszawa połączony jest z działaniami CSR, czyli z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas wizyty w centrum każdy będzie mógł oddać niepotrzebną, używaną odzież denimową, a nasza Fundacja zajmie się jej recyklingiem. Dzięki środkom pozyskanym z recyklingu odzieży wspólnie z Designer Outlet Warszawa wspomożemy lokalną placówkę opiekuńczo-wychowawczą.

 • 18 sierpnia 2020

  Rowerem na Hel

  Kolejna akcja rowerowa w Kaliszu z udziałem naszych trójkołowców. W niedzielę w trasę z Kalisza na Hel ruszyła wyprawa zapalonych cyklistów. Panowie z grupy "Wigry Składaki dobre Chłopaki" w pięć dni przemierzą trasę 460 km na "składakach" - co będzie nie lada wyzwaniem, a wszytko po to aby uzbierać środki na leczenie i rehabilitację 6-letniej Ani.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję