24 listopada 2021

Kolejne łóżko przekazane

Kolejne łóżko przekazane!
Tym razem dostarczyliśmy nasze wielofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne do Lublina
Pięciofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne, to zaawansowany model na rynku, w pełni sterowany elektrycznie. Każde łóżko wyposażone jest w dwa materace piankowy i przeciwodleżynowy.

Wcześniejsze wpisy

 • 16 listopada 2021

  Oddawanie niepotrzebnych ubrań pomaga potrzebującym

  To właśnie dzięki recyklingowi tekstyliów, które trafiają do specjalnych kontenerów możemy wspierać potrzebujących? Wszystkie nasze wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego są formą pomocy osobom z niepełnosprawnościami, ale również sposobem na podziękowanie tym, którzy oddają odzież do kontenerów z logo PCK lub Fundacji Eco Textil.

 • 15 listopada 2021

  Łapiemy jesienne słońce

  Za nami długi weekend. Pogoda była łaskawa wielu z naszych cyklistów wykorzystało ten czas bardzo aktywnie. Kolarze mawiają,  ” Pogoda na rower może być dobra albo bardzo dobra”.  Taka aktywność,...

 • 4 listopada 2021

  Twoja opinia jest dla nas ważna

  Twoja opinia jest dla nas ważna, innym pomoże w podjęciu decyzji. Osoby korzystające z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, prowadzonej od ponad roku przez Fundację Eco Textil, dzielą się opiniami na temat jej funkcjonowania.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję