15 listopada 2021
2021

Łapiemy jesienne słońce

Za nami długi weekend. Pogoda była łaskawa wielu z naszych cyklistów wykorzystało ten czas bardzo aktywnie.
Kolarze mawiają,  ” Pogoda na rower może być dobra albo bardzo dobra”.  Taka aktywność, świetnie wpływa zarówno na nasz stan zdrowia wzmacniając odporność, jak również  na nasz stan ducha.
Rowery trójkołowe świetnie wspomagają aktywność osób z niepełnosprawnościami, o dodatkowych endorfinach nie wspominając – zobaczcie sami!

Wcześniejsze wpisy

  • 4 listopada 2021

    Twoja opinia jest dla nas ważna

    Twoja opinia jest dla nas ważna, innym pomoże w podjęciu decyzji. Osoby korzystające z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, prowadzonej od ponad roku przez Fundację Eco Textil, dzielą się opiniami na temat jej funkcjonowania.

  • 25 października 2021

    Święto roweru

    Październik jest dla naszej Fundacji miesiącem wyjątkowym. Dokładnie osiem lat temu, właśnie na początku jesieni, przekazaliśmy pierwszy rower trójkołowy, rozpoczynając tym samym realizację programu „Rower dla Niepełnosprawnego”. Przypominamy, że to akcja mająca na celu wsparcie osób z każdej grupy wiekowej w przełamywaniu barier komunikacyjnych i pomocy w ich rehabilitacji.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję