7 listopada 2014
2014
Rowery Eco Textil

Kolejne sześć dotarło do dzieci

Kacper OblizajekNasz program „Rower dla Niepełnosprawnego” wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z całej Polski. W ostatnim czasie przekazaliśmy kolejnych sześć trójkołowców. Otrzymali je Jakub Waloch z Piły, Kamila Żytkowicz z Przyłęku, Agnieszka Babula z Janikowa, Kacper Oblizajek z Dobrzycy, Patryk Jankowski z Krosna Odrzańskiego, oraz Szymon Gromek z Adamowa oraz Justyna Kotowska mieszkająca w Nietkowie. Z informacji, jakie do nas dotarły wiemy, że dzięki wyjątkowo pięknej w tym roku jesieni nasi podopieczni już korzystają z otrzymanych rowerów.

Jakub Waloch Kacper Oblizajek 2 SONY DSC

 

Wcześniejsze wpisy

 • 30 października 2014

  Przekazanie rowerów na sesji

  Wiktoria Dolna i Kamil Hałajda-Oczkowski otrzymali podczas  sesji rady miejskiej rowery trójkołowe. Oficjalnie pojazdy przekazał Burmistrz Jarocina Stanisław Martuzalski i Janusz Hybś z fundacji Eco Textil.

 • 24 października 2014

  Rower dla Darka

  Kolejny rehabilitacyjny trójkołowiec przekazaliśmy Dariuszowi Starzykowi z Tarnowa. Otrzymał największy z modeli „Dominika”, odpowiedni do wzrostu.

 • 22 października 2014

  Krapkowice i Eco Textil

  Wyrzucając ubrania wspieramy potrzebujących. Za sprawą fundacji Eko Textil ze Skarżyska-Kamiennej, do niepełnosprawnych dzieci trafiło już ponad 700 rowerów rehabilitacyjnych. Finansowane są ze sprzedaży przekazywanej odzieży. Dziś kolejne dwa rowerki...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję