6 kwietnia 2017
2017
Rowery Eco Textil

KOLEJNY NOWY ROWER REHABILITACYJY DLA MIESZKAŃCA Z GMINY GRODZICZNO

Gmina Grodziczno współpracuje z Polskim Czerwonym Krzyżem. W ramach tej współpracy na terenie gminy ustawione zostały kontenery, a wyrazem wdzięczności jest trójkołowy rower rehabilitacyjny ufundowany przez PCK dla niepełnosprawnego mieszkańca z Gminy Grodziczno. W dniu 4 kwietnia 2016 r. podczas obrad Komisji Zdrowia i Spraw Socjalnych nastąpiło uroczyste przekazanie roweru. Wręczenia dokonali Kierownik Biura Zarządu Oddziału Rejonowego PCK Pani Halina Kleinowska wspólnie z Wójtem Gminy Panem Tomaszem Szczepańskim, Przewodniczącą Rady Gminy Panią Urszulą Plitt i Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzicznie Panią Zofią Grzonkowska-Mocny. Rower otrzymał Bartosz Szulwic ze Świniarca. Obdarowany był bardzo zadowolony i nie krył swojej radości. Rower będzie wspomagał proces rehabilitacyjny, ale również umożliwi przyjemny i aktywny wypoczynek.

 

Źródło fotografii i artykułu: http://www.grodziczno.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&menu=7&artykul=3537&akcja=artykul&prywatnosc=tak

Wcześniejsze wpisy

 • 23 marca 2017

  Rowery rehabilitacyjne dla Kuby i Mateusza.

  Kuba i Mateusz, młodzi mieszkańcy naszej gminy, odebrali dziś z rąk przedstawiciela Polskiego Czerwonego Krzyża trzykołowe rowery rehabilitacyjne. Zostały im przekazane w ramach akcji „Rowerki za tekstylia”. Świeżo upieczonym cyklistom...

 • 10 marca 2017

  Mieszkanka Gminy Siemiatycze otrzymała rower do rehabilitacji

  Dzięki współpracy nawiązanej między Gminą Siemiatycze a Polskim Czerwonym Krzyżem, mieszkanka z naszej gminy otrzymała trzykołowy rower rehabilitacyjny.Sprzęt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pomaga w rehabilitacji, jak również poprawia...

 • 18 lutego 2017

  RADOŚĆ Z JAZDY NA WŁASNYCH KÓŁKACH

  Dwa rowery-trójkołowce, warte ponad dwa tys. zł każdy, przekazał potrzebującym na Sejneńszczyźnie Polski Czerwony Krzyż. Wszystko dzięki współpracy PCK ze Spółdzielnią Mieszkaniową. Współpraca polega na tym, że PCK trzyma na...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję