15 września 2018

Kolejny rower przekazany

W sobotę w Skarżysku – Kamiennej odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa “Wakacyjna Kropla Krwi”. W jej trakcie Barbara Lipnicka z Polskiego Czerwonego Krzyża przekazała potrzebującej osobie rower rehabilitacyjny, ufundowany przez naszą Fundację. To już kolejny trójkołowiec, przekazany w ramach programu “Rower dla Niepełnosprawnego” .

Wcześniejsze wpisy

 • 8 września 2018

  Ruch na rowerze

  Kluczem do osiągnięcia zdrowia jest ruch. Dla osób, które na co dzień borykają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami może być to duże wyzwanie. Osoby te, chciałby ruszać się więcej, jednak nie zawsze jest to możliwe. Z pomocą przychodzą trójkołowe rowery Eco Textil. O tym, w jaki sposób pomagają w codziennej rehabilitacji rozmawiamy z fizjoterapeutką Emilią Włodkowską.

 • 6 września 2018

  Pisz – wypożyczalnia już otwarta

  2.09.2018 odbyło się oficjalne otwarcie bezpłatnej wypożyczalni rowerów w Piszu.
  Wypożyczalnia znajduje się przy Pływalni Miejskiej na ulicy ul.Kwiatowa 2. Do dyspozycji cyklistów dostępne są 3 rowery w każdym rozmiarze.
  Szczegółowe informacje udziela Wojciech Stawiecki tel. 87 4232823.
  Zapraszamy na jesienne wycieczki rowerowe!!!!

 • 5 września 2018

  5 września Międzynarodowy Dzień Dobroczynności

  5 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dobroczynności. Dziś świętujemy! Dzięki pracy i wsparciu naszych koordynatorów i wolontariuszy osiągnęliśmy ogromny sukces. Przez ostatni rok stworzyliśmy wspólnie 40 wypożyczalni, przekazaliśmy 5123 rowerów rehabilitacyjnych o wartości 111 6827 zł. W to wyjątkowe święto chcemy serdecznie podziękować wszystkim za wkład i dobre serca. Bez Was nie dalibyśmy rady!

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję