20 maja 2019

Krasnostawskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych poprowadzi wypożyczalnię rowerów trójkołowych

Przy siedzibie warsztatów terapii zajęciowej prowadzonej przez Krasnostawskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych można już wypożyczać rowery trójkołowe. To kolejne miejsce na Lubelszczyźnie w którym osoby niepełnosprawne mogą bezpłatnie wypożyczyć specjalnie przystosowany rower .

Wypożyczalnia działa przy Warsztatach Terapii Zajęciowej ul. Szkolna 9  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00

rezerwacja rowerów jest możliwa pod numerem telefonu tel. 82 5406015

 

 

 

Wcześniejsze wpisy

 • 14 maja 2019

  Rowery w Miliczu

  30 kwietnia w Centrum Aktywności Lokalnej w OR PCK w Miliczu odbyło się uroczyste wręczenie rowerów rehabilitacyjnych. Uroczystego wręczenia dokonali: dyrektor Dolnośląskiego Oddziału PCK Zdzisław Jaksa, przedstawiciel fundacji Ecotextil Monika Kozłowska, prezes OR PCK w Miliczu Anna Połubek, Starosta Milicki Grzegorz Duda, wice Burmistrz Gminy Milicz Łukasz Rokita. Poświęcenia rowerków dokonał ksiądz wikariusz Zbigniew Topolnicki.

 • 13 maja 2019

  Wypożyczalnia rowerów dla osób niepełnosprawnych otwarta- Płońsk

  Od piątku, 10 maja, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Płońsku zaczęła działać bezpłatna wypożyczalnia trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych. Ośrodek ma pięć zupełnie nowych rowerów dostosowanych do potrzeb i możliwości osób niepełnosprawnych.
  Wypożyczenie roweru będzie możliwe w SOSW w Płońsku przy ul. Młodzieżowej i jest ono zupełnie bezpłatne. Wypożyczalnia czynna w dni robocze, w godzinach od 8 do 15. Rowery można wypożyczać na okres od 1 dnia do 3 tygodni. O dostępności rowerów można uzyskać informację osobiście w ośrodku lub pod numerem telefonu 23 662 46 88.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję