5 grudnia 2018
Inne inicjatywy

List do fundacji

Niedawno otrzymaliśmy od pewnego cyklisty przepiękny list. Pan Robert, mieszkaniec Domu Pomocy społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie, dzieli się swoją radością korzystania z naszego sprzętu.

“Dzisiaj od Państwa fundacji otrzymałem rower trzykołowy. Było to moje wielkie marzenie. Zawsze chciałem jeździć na rowerze, niestety na dwukołowym pomimo chęci nie byłem w stanie się nauczyć. Po dniu posiadania roweru trzykołowego wiem, że był to wspaniały pomysł i dzięki Państwa darowiźnie mogę przemieszczać się samodzielnie na rowerze. Przede mną jeszcze dużo pracy rehabilitacyjnej, a dzięki Państwu urozmaicę ją jazdą na rowerze.

Inicjatywa udzielania pomocy osobom niepełnosprawnym poprzez ofiarowanie rowerów, jest wspaniała i dziękuję, że Państwo ją realizują. Po moich doświadczeniach wiem, że uszczęśliwiają Państwo wiele osób niepełnosprawnych.

Dziękuję, bardzo dziękuję.”

Cieszymy się mogliśmy pomóc! W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym parterom, a w szczególności oddziałom Polskiego Czerwonego Krzyża, którzy pomagają nam docierać do najbardziej potrzebujących osób.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 28 listopada 2018

  2000 kg odzieży zebrali uczniowie w Płońsku. GRATULUJEMY !!!!

  Zbiórkę odzieży zorganizował przy wsparciu Naszej Fundacji i przeprowadził Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Ośrodku Szkolno- Wychowawczym im. St. Kostki w Płońsku. 23 listopada podczas finału akcji zliczono kilogramy- ponad 2 tony udało się zebrać podczas prawie miesięcznej inicjatywy. Uczniowie dzielnie zapracowali na nowy sprzęt dla szkoły -dwa specjalne rowery trójkołowe , które posłużą wszystkim podopiecznym ośrodka .

 • 19 listopada 2018

  Rowery trafiły do niepełnosprawnych

  Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej otrzymał darowiznę w postaci dwóch trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych. Ufundowała je Fundacja Eco Textil „od Was dla Was”.

 • 14 listopada 2018

  Wypożycz rower w Żarach

  W Żarach w poniedziałek, 29.10., ruszyła bezpłatna wypożyczalnia rowerów rehabilitacyjnych.
  – Do dyspozycji mamy 5 trójkołowych rowerów, mały, nieco większy, średni i duże. Osoby, które chciałyby skorzystać z rowerów, powinny w tej sprawie odwiedzić biuro PCK, które mieście się w budynku w Rynku (nr 17/7) w Żarach.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję