13 stycznia 2022
2022

Łóżko rehabilitacyjne i wózek pojechały do Chęcin.

W ostatnim czasie Fundacja EcoTextil przekazała łóżko wielofunkcyjne i wózek inwalidzki dla mieszkanki Chęcin w województwie świętokrzyskim.

 

Pani Mariola w wieku 43 l  z początkiem grudnia dostała udaru mózgu. Długi pobyt w szpitalu i konieczność rehabilitacji, pojawiła się szansa na spędzenie świat w domowym zaciszu wspólnie z rodziną, warunek był jeden – specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne.  Pan Paweł- mąż wypełnił wniosek o sprzęt niezbędny w rehabilitacji i tuż przed świętami odebrał go z siedziby fundacji, szczęśliwy że udało się zapewnić żonie odpowiednie warunki przed wypisem żony ze szpitala. Domowa atmosfera, opieka i obecność  najbliższych są ogromnym wsparciem w procesie powrotu do zdrowia.

Pani Wioletto- życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Jeśli ktoś z twojej rodziny lub znajomych uległ wypadkowi, przewlekle zachorował  pomóż mu zapewnić odpowiednie warunki i złóż wniosek o sprzęt rehabilitacyjny już dziś.

Wcześniejsze wpisy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję