22 grudnia 2021
2021

Łóżko rehabilitacyjne już jest w Ostrowcu

Nasze wielofunkcyjne łóżko rehabilitacyjne zostało odebrane przez Pana Krzysztofa z Ostrowca Świętokrzyskiego w województwa świętokrzyskiego. Z pewnością wspomoże proces  rekonwalescencji i poprawi komfort opieki nad chorym.

W naszej wypozyczalni sprzęt rehabilitacyjny udostępniamy bezpłatnie, a to przekłada się na ogromne oszczędności w domowym budżecie. Średnia cena wypożyczenia takiego sprzętu w punkcie komercyjnym to nawet 150 zł miesięcznie, a do tego trzeba jeszcze uwzględnić kaucje i dodatkowe opłaty za  wypożyczenie materaca.

W Ostrowcu Świętokrzyskim posiadamy swój punkt wypożyczalni stacjonarnej mieszczący się w Zespole Szkól Specjalnych na ul. Iłżeckiej 33 którym dostępne dla Państwa są rowery trójkowe, wózki, kule i balkoniki. W 2021 najczęściej wypożyczanym sprzętem przez mieszkańców Ostrowca był rower trójkołowy.

Wcześniejsze wpisy

  • 14 grudnia 2021

    Rower dla Pana Michała

    Pan Michał  mieszkaniec województwa opolskiego to kolejny użytkownik roweru trójkołowego od Fundacji Eco Textil udostępnionego w ramach działania bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.  Na nowy sezon rowerowy przyjdzie nam jeszcze poczekać...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję