8 maja 2019

Włocławek wypożyczalnia trójkołowych rowerów uruchomiona!

We Włocławku ruszyła pierwsza w województwie kujawsko-pomorskim oraz mieście wypożyczalnia rowerów trójkołowych – działa przy Zespole Szkół nr 3. Dzięki współpracy z Fundacją Eco Textil oraz bydgoskim oddziałem PCK do szkoły trafiło 8 rowerów. Z trzech rowerów będą korzystać uczniowie szkoły , pozostałe pięć będzie do dyspozycji wszystkich mieszkańców Włocławka. Rowery można wypożyczać bezpłatnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15.

Informacje w sprawie rowerów dostępne są pod numerem telefonu 54 4121041

materiał filmowy : http://www.kujawy.info


 

obszerną fotorelację można zobaczyć na http://wloclawek.naszemiasto.pl

 

 

 

Wcześniejsze wpisy

  • 30 kwietnia 2019

    Wschowa -Wypożyczalnia już ruszyła, będzie kolejna

    Podczas wczorajszej imprezy MotoKrew na wschowskim rynku odbyło się uroczyste przekazanie rowerów trójkołowych dla osób, które mają problemy z poruszaniem się. To efekt nawiązanej współpracy Stowarzyszenia Bliżej Autyzmu z Fundacją Eco Textil w Skarżysku Kamiennej.

  • 26 kwietnia 2019

    Rowerem nad Bałtykiem – wypożyczalnia Mielno

    Mieszkańcy Mielna ale i tłumnie odwiedzający ten nadmorski kurort turyści i kuracjusze będę mogli bezpłatnie skorzystać z rowerów trójkołowych. Wypożyczalnia w Mielnie już jest otwarta i czek na wszystkich chętnych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję