30 sierpnia 2018
Media

O naszych rowerach coraz głośniej

Bezpłatne rowery rehabilitacyjne!

Fundacja Eco Textil podarowała osobom z niepełnosprawnościami ponad 5 tys. rowerów rehabilitacyjnych za łączną kwotę 10 mln zł. Z racji ogromnego zapotrzebowania na ten specjalistyczny sprzęt, rok temu zaczęła tworzyć sieć bezpłatnych wypożyczalni w całej Polsce. Dziś telefony urywają się i Fundacja nie nadąża z kolejnymi wypożyczalniami – brakuje koordynatorów.
więcej na
cały artykuł dostępny pod adresem  : https://tech.wp.pl/bezplatne-rowery-rehabilitacyjne-6289612706203265a

Wcześniejsze wpisy

 • 29 sierpnia 2018

  W Gliwicach i Bytomiu też działamy

  Gliwice i Bytom! Kolejne 2 bezpłatne wypożyczalnie rowerów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do korzystania i aktywnego spędzania czasu

 • 24 sierpnia 2018

  W Tychach powstała wypożyczalnia rowerów dla osób starszych i niepełnosprawnych

  W Tychach powstała wypożyczalnia rowerów dla osób starszych i niepełnosprawnych. W Tychach na Czułowie powstała wypożyczalnia rowerów dla osób starszych i niepełnosprawnych. Kilka tygodni informowaliśmy, że fundacja Eco Textil szuka koordynatora w Tychach i znalazła. Do miasta trafiło w sumie 5 rowerów. Partnerem fundacji został Klub Sportowy Czułowianka.

 • 22 sierpnia 2018

  Rowery w Opatowie

  Na Placu Rekreacyjno - Wypoczynkowym odbyło się uroczyste otwarcie wypożyczalni rehabilitacyjnych rowerów dla osób niepełnosprawnych. Rowerowy Punkt w Opatowie prowadzi Powiatowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji. Rowery dostępne są w 3 rozmiarach. Zapraszamy wszystkich opatowskich cyklistów.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję