31 lipca 2018
2018
Rowery Eco Textil

O rowerach wieczorową porą

W sobotę 28 lipca na zaproszenie redaktor Agnieszki Lipki – Barnett byliśmy gośćmi programu “Wieczór RDC” w Radiu Dla Ciebie. W studiu przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie mieliśmy możliwość opowiedzieć o działalności naszej fundacji, w szczególności o programie tworzenia Bezpłatnych Wypożyczalni Rowerów Rehabilitacyjnych. Dziękujemy za miłą rozmowę. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy potencjalnych partnerów do współpracy. Dziś w Polsce działa 30 wypożyczalni – stwórzmy razem kolejne!

posłuchaj audycji : http://www.rdc.pl

Wcześniejsze wpisy

  • 30 lipca 2018

    3 w lubelskim 30 w kraju

    W piątek, 27 lipca w Radzyniu otwarto pierwszą w okolicy, a trzecią w województwie lubelskim wypożyczalnię rowerów dla osób niepełnosprawnych. Pojazdy pozyskało stowarzyszenie „Ósmy Kolor Tęczy” we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. Mają wspierać rehabilitację osób z problemami ruchowymi. Od dziś można je bezpłatnie wypożyczać na wybrane godziny w siedzibie fundacji przy ul. Parkowej - w tak zwanej „wodomistrzówce”.

  • 25 lipca 2018

    Niebawem w Olecku ruszy wypożyczalnia rowerów rehabilitacyjnych

    20 lipca o godz. 19.20 na scenie koncertowej „Przystanku Olecko” (Plac Wolności) przedstawiciele Polskiego Czerwonego Krzyża uroczyście przekażą trzy trójkołowe rowery rehabilitacyjne na potrzeby mieszkańców gminy Olecko. Docelowo trafią do wypożyczalni prowadzonej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku. Rowery pozwalają na aktywne i przyjemne spędzanie czasu wolnego, a także przyczyniają się do szybszej i efektywniejszej rehabilitacji.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję