14 czerwca 2018
2018
Rowery Eco Textil

PCK podarowało rower rehabilitacyjny

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Brzegu kolejny raz przekazał nieodpłatnie trzykołowy rower rehabilitacyjny dla potrzebującego, młodego mieszkańca naszego miasta. Wręczenia roweru dokonał zarząd PCK w Brzegu wraz z burmistrzem Jerzym Wrębiakiem.

Dzięki rowerowi chłopiec będzie mógł brać czynny udział w życiu społecznym oraz sportowym, jak również przyczyni się do poprawy stanu jego zdrowia. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie środki finansowe pozyskiwane dzięki ustawionym w naszym mieście pojemnikom na odzież używaną.

 

źródło: https://brzeg.pl/

Wcześniejsze wpisy

 • 13 czerwca 2018

  Dziękujemy ♥♥♥♥

  W dniu 06.06.2018 r Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach otrzymał 3 rowery trójkołowe, które zostały ofiarowane przez  Fundację Eco Textil Od was dla Was. Bardzo się cieszymy z otrzymanych prezentów, teraz...

 • 12 czerwca 2018

  Trójkołowe rowery specjalnego przeznaczenia

  Pierwsza wypożyczalnia rowerów trójkołowych ruszyła na śląsku. Chętni mogą się zgłaszać do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Pszczelnik oraz przy SCK Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich.

 • 8 czerwca 2018

  Hurra!!! Mamy rowery !!!

  Rowery rehabilitacyjne dla Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oddział Rabka Zdrój. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy sprawić wiele radości dzieciom, które od razu zaczęły na nich jeździć :)

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję