2 sierpnia 2018

Pierwsza wypożyczalnia na Dolnym Śląsku w Jeleniej Górze

W Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych otwarto wypożyczalnię rowerów trójkołowych. A to wszystko dzięki porozumieniu z Polskim Czerwonym Krzyżem.

Rowery można wypożyczać  bezpłatnie na ulicy  Osiedle Robotnicze 47A w 58-500 Jelenia Góra
tel.  kontaktowy dla wszystkich zainteresowanych (75) 752-42-54

 

Zapraszamy na relację z otwarcia :

 

Wcześniejsze wpisy

  • 31 lipca 2018

    O rowerach wieczorową porą

    W sobotę 28 lipca na zaproszenie redaktor Agnieszki Lipki - Barnett byliśmy gośćmi programu "Wieczór RDC" w Radiu Dla Ciebie. W studiu przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie mieliśmy możliwość opowiedzieć o działalności naszej fundacji, w szczególności o programie tworzenia Bezpłatnych Wypożyczalni Rowerów Rehabilitacyjnych.

  • 30 lipca 2018

    3 w lubelskim 30 w kraju

    W piątek, 27 lipca w Radzyniu otwarto pierwszą w okolicy, a trzecią w województwie lubelskim wypożyczalnię rowerów dla osób niepełnosprawnych. Pojazdy pozyskało stowarzyszenie „Ósmy Kolor Tęczy” we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. Mają wspierać rehabilitację osób z problemami ruchowymi. Od dziś można je bezpłatnie wypożyczać na wybrane godziny w siedzibie fundacji przy ul. Parkowej - w tak zwanej „wodomistrzówce”.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję