1 października 2015
2015
Nasze Wasze historie

Podziękowania dla fundacji .

morawica“Dyrektor Irena Bisaga oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Jakuba Szelesta w Dębskiej Woli składają serdeczne podziękowania dla Fundacji Eco Textil OD WAS DLA WAS z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej za przekazanie niecodziennych prezentów dla naszych dwóch uczniów. Rowery rehabilitacyjne, które otrzymali nasi wspaniali chłopcy Wiktor i Piotr wywołały u nich wiele pozytywnych emocji. Za szeroki uśmiech u naszych podopiecznych, cała nasza społeczność szkoły jest bardzo wdzięczna. Ten dar od Fundacji Eco Textil na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy!”

Wcześniejsze wpisy

 • 17 września 2015

  ‘Rowerki marzeń’ dla dzieci z powiatu buskiego

  Stowarzyszenie “;Razem Dzieciom” w Busku-Zdroju dzięki pomocy Fundacji Eco Textil, działającej pod hasłem “Od Was dla Was” ze Skarżyska Kamiennej, przekazało 8 rowerków trójkołowych, dzieciom niepełnosprawnym z powiatu buskiego.

 • 15 września 2015

  Tomaszów Mazowiecki-Specjalistyczne rowery od PCK

  Zakup dziesięciu rowerów był możliwy dzięki środkom pozyskanym ze sprzedaży tekstyliów, które są zbierane do specjalnych pojemników, rozmieszczonych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.

 • 15 września 2015

  Kolejny rower od PCK w Skarżysku-Kamiennej

  1 września 2015r. na rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych Polski Czerwony Krzyż po raz kolejny przekazał rowerek rehabilitacyjny. Tym razem trafił on do Kubusia, podopiecznego tej placówki.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję