5 stycznia 2022
2022

Pomocne w rehabilitacji, łóżko dla pana Bolesława.

Pan Bolesław z Gminy Komorów od pół roku korzysta z naszego wózka inwalidzkiego oraz łóżka rehabilitacyjnego. To jeden z ponad 2000 osób, które skorzystały z naszej bezpłatnej wypozyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.

 O ile sytuacja zdrowotna na to pozwala to powrót do zdrowia w warunkach domowych jest dużo szybszy niż w szpitalnych salach. Od pewnego czasu  również pan Bolesław wraca do zdrowia wśród najbliższych. Pomocne i jednocześnie niezbędne okazało się łóżko rehabilitacyjne.  Proces powrotu do zdrowia znacznie przyspieszył.  Rodzina Pana Bolesław postanowiła skorzystać również z wózka, co ułatwia poruszanie się po mieszkaniu.

Jeśli ty lub ktoś z twoich znajomych jest w ciężkiej sytuacji materialnej i zdrowotnej, potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego to koniecznie skontaktuj się z naszą wypożyczalnią internetową. Wypełnij wniosek na naszej stronie https://ecotextil.pl/  na pewno oddzwonimy.

 

Wcześniejsze wpisy

 • 30 grudnia 2021

  Wózek dla Pani Heleny

  W ostatnim czasie dostarczyliśmy nasz wózek inwalidzki dla Pani Grażyny z Suwałk, która opiekuje się chorą na Alzheimera mamą. Pani Helena  w ostatnim czasie uległa wypadkowi i złamała nogę, co dodatkowo utrudnia codzienna opiekę.

 • 28 grudnia 2021

  Kule ortopedyczne

  Kule ortopedyczne to sprzęt medyczny służący często osobą po kontuzjach dolnych kończyn.

 • 27 grudnia 2021

  Ruch to zdrowie!

  Na spalenie świątecznych kalorii polecamy nic innego jak jazdę na rowerze.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję