19 czerwca 2018
2018
Rowery Eco Textil

Rabka Zdrój – kolejne miejsce na naszej mapie

Ruszyła pierwsza w Rabce—Zdroju wypożyczalnia rowerów trzykołowych dla dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością. Dzięki Fundacji Eco Textil, która nam te rowery dostarczyła, możemy je wypożyczać i w ten sposób sprawić choć trochę radości tym, którzy chcą poczuć jak przyjemnie jest jeździć na rowerze. ZAPRASZAMY NA PODHALAŃSKĄ DO SIEDZIBY PSONI KOŁO W RABCE—ZDROJU!

źródło: FB: @psouurabkazdroj

Wcześniejsze wpisy

 • 14 czerwca 2018

  PCK podarowało rower rehabilitacyjny

  Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Brzegu kolejny raz przekazał nieodpłatnie trzykołowy rower rehabilitacyjny dla potrzebującego, młodego mieszkańca naszego miasta. Wręczenia roweru dokonał zarząd PCK w Brzegu wraz z burmistrzem Jerzym Wrębiakiem.

 • 13 czerwca 2018

  Dziękujemy ♥♥♥♥

  W dniu 06.06.2018 r Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach otrzymał 3 rowery trójkołowe, które zostały ofiarowane przez  Fundację Eco Textil Od was dla Was. Bardzo się cieszymy z otrzymanych prezentów, teraz...

 • 12 czerwca 2018

  Trójkołowe rowery specjalnego przeznaczenia

  Pierwsza wypożyczalnia rowerów trójkołowych ruszyła na śląsku. Chętni mogą się zgłaszać do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Pszczelnik oraz przy SCK Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję