13 maja 2021

Rower za odzież – zakończenie akcji w SOSW w Rychwale.

Kolejna akcja zakończona sukcesem za nami! Tym razem, niepotrzebną odzież oddawali podopieczni SOSW w Rychwale. W placówce udało się zebrać aż kilka kontenerów tekstyliów! Efektem całego projektu było przekazanie roweru trójkołowego dla Błażeja – jednego z uczniów szkoły.

 

Odzież, którą zebrali uczniowie, ich rodzice oraz pracownicy szkoły trafi teraz do specjalnej sortowni, a następnie dostanie drugie życie. Dzięki zbiórce nasza Fundacja przekazała specjalny rower dla chłopca. Pojazd ten ma unikatową konstrukcję, mogą poruszać się na nim osoby o ograniczonej sprawności ruchowej.

Rower, który otrzymał Błażej z pewnością będzie towarzyszem wielu ciekawych wycieczek.

Życzymy szerokiej drogi!

Wcześniejsze wpisy

 • 20 kwietnia 2021

  Zrób porządek w szafie 2021. Zakończenie akcji w szkole z Kalisza

  Pomimo pandemii, ogromnym sukcesem zakończyła się nasza akcja „Zrób porządek w szafie” organizowana we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno–Wychowawczym nr 1 w Kaliszu. Uczniowie zebrali aż 450 kg odzieży! Efektem projektu było przekazanie roweru trójkołowego dla Jarka - podopiecznego szkoły.

 • 19 kwietnia 2021

  Dzień rowerowy!

  Nasza rowerowa przygoda zaczęła się w Chlewiskach, tam podarowaliśmy pierwszy trójkołowiec, był to rok 2013, a nam towarzyszyły nam ogromne emocje i obawy. Dziś wiemy, że program Rower dla Niepełnosprawnego był strzałem w dziesiątkę. Tysiące niepełnosprawnych dzieci dzięki nam dostało szanse nauki jazdy na rowerze.

 • 7 kwietnia 2021

  Wypożyczalnia Internetowa -Wasze opinie

  Z ogromną radością i satysfakcją odbieramy Wasze opinie na temat naszej działalności, które utwierdzają nas w przekonaniu, że pomoc dociera tam, gdzie jest potrzebna, poprawiając jakość życia potrzebujących i ich rodzin.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję