26 maja 2018
2018
Rowery Eco Textil

Rowerowe Krosno

Wzruszeń z okazji  świętowania “Dnia Mamy” w SOSW w Krośnie było wiele, piosenki, wierszyki gry i zabawy…ale największą z nich były testy nowego sprzętu przekazanego placówce. Zarówno mamy przybyłe na uroczystą akademię jak i uczniowie szkoły nie kryli radości z jazdy na rowerach dla niektórych była to pierwsza rowerowa przejażdżka w życiu… a wszystko widać na zdjęciach :)

“Witam. Przesyłam zdjęcia z przekazania rowerków Oli i innym uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. M.Grzegorzewskiej w Krośnie. Jak widać na zdjęciach zainteresowanie jazdą rowerową było ogromne i dzieci od razu wykorzystały otrzymany sprzęt. Dziękujemy !!!”

– dyrekcja i nauczyciele SOSW im. M.Grzegorzewskiej w Krośnie

Wcześniejsze wpisy

  • 18 maja 2018

    V Regionalny Mityng Kolarski Olimpiad specjalnych w Kaliszu

    Trzynaście ekip z Południowej Wielkopolski wzięło udział w Regionalnym Mityngu Kolarskim Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie-Konin, zorganizowanym 16 maja przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Janusza Korczaka w Kaliszu.

  • 18 maja 2018

    Rowery przekazane

    Rowery otrzymaliśmy w ramach obowiązującej umowy pomiędzy Pomorskim Oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża, a Miastem i Gminą Debrzno na użyczenie gruntu, na którym są usytuowane pojemniki metalowe na odzież używaną. Sponsorem PCK, jest Fundacja – „Fundacja Eco Textil Od Was dla Was”, która wspiera Polski Czerwony Krzyż i przekazuje rowery.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję