1 listopada 2018
Rowery Eco Textil
2018

Rowery dla Calineczki

Przedszkole publiczne imienia Calineczki zostało wyposażone w dwa rowery trójkołowe, które będą wspomagać rehabilitację najmłodszych mieszkańców Ostrowa wielkopolskiego.

Przedszkole swoją działalność rozpoczęło we wrześniu 2018 roku. Nowoczesny budynek zastąpił stary i wysłużony obiekt z ulicy Wolności. Obecnie to największy punkt przedszkolny w Ostrowie Wielkopolskim. W nowym obiekcie edukację przedszkolną realizuje 175 dzieciaków w tym 21 z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

Nowoczesny obiekt  jest w pełni dostosowany do ich potrzeb, a od czwartku dzieci mogą również korzystać z dwóch specjalnych rowerów trójkołowych które będą wspomagały ich rozwój ruchowy.

Zarówno nowy obiekt jak i otoczenie sprzyja rehabilitacji połączonej z rekreacją .

Przy tej okazji swój rower otrzymała również Monika, uczennica szkoły podstawowej

Szczere uśmiechy na buziach dzieciaków są dla nas najlepszym podziękowaniem!!!!

.

 

 

Wcześniejsze wpisy

  • 31 października 2018

    Wózek elektryczny będzie służył dzieciom ze skarżyskiej placówki

    W poniedziałek 29 października wraz z Barbarą Lipnicką z Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Skarżysku – Kamiennej przekazaliśmy na potrzeby Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Skarżysku specjalistyczny, elektryczny wózek inwalidzki, wraz z hydraulicznym podnośnikiem, umożliwiającym jego transport.

  • 12 października 2018

    Rowery dla ZPSWR w Cieszynie

    4 października, 2018 roku cieszyński oddział Polskiego Czerwonego Krzyża dzięki Fundacji EcoTextil przekazał ZPSWR w Cieszynie kolejne trzykołowe rehabilitacyjne rowery, słynące ze swoich innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję