23 sierpnia 2017
2017
Rowery Eco Textil

Rowery dla seniorek z gminy Tłuszcz

Podczas tegorocznego Święta Dożynek zostały wręczone 2 rowery rehabilitacyjne dwóm Paniom z terenu gminy Tłuszcz, którym taki sprzęt ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Rowery przekazał  Polski Czerwony Krzyż Oddział w Warszawie w ramach akcji „ Rowerki za tekstylia”. Akcja polega na zbieraniu używanej odzieży do pojemników z logo PCK ustawionych na terenie gminy Tłuszcz przez Fundację „ Eco Textil”. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży zebranej odzieży zakupione zostały rowery dla osób niepełnosprawnych . Do tej pory na terenie gminy  rozdano 19 sztuk.

Wrzucając niepotrzebną odzież do pojemników PCK przyczyniacie się Państwo do pozyskania kolejnych rowerów rehabilitacyjnych.

W tym roku rowery otrzymały :

Pani Anastazja Siennicka zam. Stryjki

Pani Wiesława Kurowska zam Tłuszcz.

Źródło:http://opstluszcz.pl/?p=1045

Wcześniejsze wpisy

  • 12 sierpnia 2017

    Przekazanie rowerów w Gosławicach

    W dniu 11 sierpnia 2017 w Gosławicach odbyło się uroczyste przekazanie przez Polski Czerwony Krzyż dwóch rowerów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych.

  • 8 sierpnia 2017

    Ruszyła pierwsza wypożyczalnia! Będą kolejne

    Dzięki współpracy z dyrekcją Zespołu Szkół Specjalnych nr 11 w Kaliszu oraz grupą wsparcia “Przystań” uruchomiliśmy pierwszą w Polsce wypożyczalnię rowerów rehabilitacyjnych. Z naszych trójkołowców, jakie udostępniliśmy w trzech rozmiarach,...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję