18 maja 2018
Rowery Eco Textil
2018

Rowery przekazane

Dzisiaj zostały przekazane rowery rehabilitacyjne trójkołowe dla mieszkańców miasta i gminy Debrzno.

Rowery otrzymaliśmy w ramach obowiązującej umowy pomiędzy Pomorskim Oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża, a Miastem i Gminą Debrzno na użyczenie gruntu, na którym są usytuowane pojemniki metalowe na odzież  używaną. Sponsorem PCK, jest Fundacja – „Fundacja Eco Textil Od Was dla  Was”, która wspiera Polski Czerwony Krzyż i przekazuje rowery.
Obdarowane osoby zostały wytypowane przez dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Debrznie i zatwierdzone przez Burmistrza Miasta i Gminy Debrzno.

 

 

źródło: http://debrzno.pl/rowery-przekazane/

Wcześniejsze wpisy

 • 16 maja 2018

  Trzykołowe rowery w zamian za odzież

  Co się dzieje z ubraniami, które elblążanie wrzucają do pojemników PCK? Te, które nadają się do użytku, są rozdawane. Te w gorszym stanie są oddawane jako surowce wtórne. W zamian PCK otrzymuje trzykołowe rowery, które rozdaje niepełnosprawnym elblążanom. Dzisiaj jeden z takich rowerów trafił do pana Rafała.

 • 15 maja 2018

  Jest ósma wypożyczalnia w Polsce!

  Rozbudowujemy sieć bezpłatnych wypożyczalni rowerów rehabilitacyjnych. Ósma w Polsce została otwarta w Rzeszowie. Do dyspozycji Fundacja Eco Textil przekazała jej cztery trójkołowce w trzech rozmiarach – od dziecięcego, po przeznaczony dla dorosłych.

 • 10 maja 2018

  Ukradli chłopcu rower – dostał od nas drugi

  Ta informacja wywołała niedowierzanie i oburzenie w całej Polsce. Cierpiącemu na porażenie mózgowe 19 – letniemu Pawłowi Żyłce z Nowej Soli ktoś ukradł rower rehabilitacyjny. Pojazd służył mu przez cztery lata

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję