16 grudnia 2017
2017
Rowery Eco Textil

Rowery trafiły do potrzebujących

Podczas uroczystości odznaczenia Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi przekazano potrzebującym rowery rehabilitacyjne.

 Dwa trafiły do Zespołu Wychowania i Pomocy Pedagogicznej w Chełmie, a kolejne dwa do rodzin z terenu miasta posiadających niepełnosprawne dzieci.

Rowery podarowała Fundacja Eco Textil, która od czterech lat – wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem – realizuje program “Rower dla Niepełnosprawnego”. W tym roku przekazanych zostało 4000 rowerów o łącznej wartości ponad 8,5 mln złotych.

Ich podarowanie było możliwe również dzięki działaniom charytatywnym i prospołecznym oraz promocji zbiórki odzieży używanej do pojemników PCK na terenie Chełma i powiatu chełmskiego.

źródło:http://www.supertydzien.pl/wiadomosci/2630,rowery-trafily-do-potrzebujacych

Wcześniejsze wpisy

 • 13 grudnia 2017

  Rower dla potrzebującego chłopca. Zagrali ze Szlachetną Paczką

  Osiem drużyn zagrało w turnieju charytatywnym ,,Gramy do jednej bramki” organizowanym przez Dynamo Quatro Konin. Wraz ze Szlachetną Paczką potrzebująca rodzina otrzymała specjalny rower, przedmioty pierwszej potrzeby oraz środki finansowe.

 • 11 grudnia 2017

  PREZENT DLA OSKARA

  W dniu 6 grudnia dzięki wsparciu Pani Moniki Lipnickiej – prezes Fundacji Eco Textil ,,Od WAs dla Was” po raz kolejny nasz uczeń tym razem Oskar Rak otrzymał rowerek trójkołowy.

 • 6 grudnia 2017

  Prezenty nie zmieściły się do buta. Trzy rowery na mikołajki

  Trzy rowery trójkołowe, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, podopiecznym Fundacji na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie” przekazał dziś prezydent Józef Nowicki w Centrum Organizacji Pozarządowych. – Nie spodziewaliśmy się...

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję