14 maja 2019

Rowery w Miliczu

30 kwietnia w Centrum Aktywności Lokalnej w OR PCK w Miliczu odbyło się uroczyste wręczenie rowerów rehabilitacyjnych. Uroczystego wręczenia dokonali: dyrektor Dolnośląskiego Oddziału PCK Zdzisław Jaksa, przedstawiciel fundacji Ecotextil Monika Kozłowska, prezes OR PCK w Miliczu Anna Połubek, Starosta Milicki Grzegorz Duda, wice Burmistrz Gminy Milicz Łukasz Rokita. Poświęcenia rowerków dokonał ksiądz wikariusz Zbigniew Topolnicki.

wywiad: tvp milicz

Źródło:http://www.milicz-powiat.pl

 

 

Wcześniejsze wpisy

 • 13 maja 2019

  Wypożyczalnia rowerów dla osób niepełnosprawnych otwarta- Płońsk

  Od piątku, 10 maja, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Płońsku zaczęła działać bezpłatna wypożyczalnia trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych. Ośrodek ma pięć zupełnie nowych rowerów dostosowanych do potrzeb i możliwości osób niepełnosprawnych.
  Wypożyczenie roweru będzie możliwe w SOSW w Płońsku przy ul. Młodzieżowej i jest ono zupełnie bezpłatne. Wypożyczalnia czynna w dni robocze, w godzinach od 8 do 15. Rowery można wypożyczać na okres od 1 dnia do 3 tygodni. O dostępności rowerów można uzyskać informację osobiście w ośrodku lub pod numerem telefonu 23 662 46 88.

 • 8 maja 2019

  Włocławek wypożyczalnia trójkołowych rowerów uruchomiona!

  We Włocławku ruszyła pierwsza w województwie kujawsko-pomorskim oraz mieście wypożyczalnia rowerów trójkołowych - działa przy Zespole Szkół nr 3. Dzięki współpracy z Fundacją Eco Textil oraz bydgoskim oddziałem PCK do szkoły trafiło 8 rowerów. Z trzech rowerów będą korzystać uczniowie szkoły , pozostałe pięć będzie do dyspozycji wszystkich mieszkańców Włocławka. Rowery można wypożyczać bezpłatnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15.

 • 30 kwietnia 2019

  Wschowa -Wypożyczalnia już ruszyła, będzie kolejna

  Podczas wczorajszej imprezy MotoKrew na wschowskim rynku odbyło się uroczyste przekazanie rowerów trójkołowych dla osób, które mają problemy z poruszaniem się. To efekt nawiązanej współpracy Stowarzyszenia Bliżej Autyzmu z Fundacją Eco Textil w Skarżysku Kamiennej.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję