9 kwietnia 2019

SNOA i Fundacja EcoTextil uruchomiły w Kwidzynie wypożyczalnię rowerów

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem, we współpracy z fundacją EcoTextil, uruchomiło w Kwidzynie bezpłatną wypożyczalnię 3-kołowych rowerów rehabilitacyjnych.

W wypożyczalni do dyspozycji jest 6 rowerów w trzech różnych rozmiarach: 1 dziecięcy, 2 młodzieżowe i 3 dla osób dorosłych. Są to pojazdy specjalnej konstrukcji, stabilne i wygodne w użytkowaniu rowery rehabilitacyjne, umożliwiające prowadzenie aktywnego stylu życia osobom dotkniętym niepełnosprawnością. Rowery będzie można wypożyczać roweru na określony czas.

 

Rowery można wypożyczać w

Stowarzyszenie na Rzecz osób z Autyzmem SNOA

Ul. Warszawska 18
82-500 Kwidzyn

tel: 603 969 555.

źródło: www.kwidzyn.naszemiasto.pl

Wcześniejsze wpisy

 • 28 marca 2019

  100 Wypożyczalnia – Warszawa

  Uroczyste otwarcie 100. wypożyczalni rowerów dla osób niepełnosprawnych w Warszawie
  Przekazanie rowerów i sprzętu rehabilitacyjnego, spotkanie z dziećmi oraz ich opiekunami, słodki poczęstunek i mnóstwo uśmiechu – to wszystko towarzyszyło uroczystemu otwarciu jubileuszowej, bo już 100. wypożyczalni rowerów trójkołowych w Warszawie.

 • 26 marca 2019

  Wypożyczalnia rowerów rehabilitacyjnych w Szczecinie już otwarta!

  W Szczecinie została uruchomiona bezpłatna wypożyczalnia 3-kołowych rowerów rehabilitacyjnych.
  Pojazdy pozyskało Stowarzyszenie Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych, mieszczące się przy ul. Przyszłości 21. Telefony kontaktowe do placówki: 91-4-622-072, 91-4-622-090.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję