25 maja 2015
2015
Rowery Eco Textil

Specjalistyczne rowery trójkołowe dla Kuby i Tomka.

bildeRowery, które są skonstruowane tak, by mogły służyć osobom niepełnosprawnym, trafiły do Tomka z Konikowa i Kuby z Białogardu, podopiecznych koszalińskiego oddziału Stowarzyszenia Chorych z Przepukliną Oponowo-Rdzeniową.
To już kolejny taki dar od Fundacji Eco Textil. Ta w ubiegłym roku podarowała dzieciom ze stowarzyszenia cztery trójkołowce, dla których jazda na takim rowerze jest nie tylko przyjemnością, ale i elementem rehabilitacji.

Szerszy opis przekazania rowerów na stronie : http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150520/KOSZALIN/150529991

Wcześniejsze wpisy

  • 22 maja 2015

    Trójkołowe rowery w Nowym Sączu

    Już po raz trzeci niepełnosprawne dzieci otrzymały rowery. Wręczył je wczoraj w ratuszu prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. Dar to efekt współpracy, którą nawiązało miasto trzy lata temu z Fundacją...

  • 21 maja 2015

    Dziewięć rowerów do Torunia

    15 maja, w przeddzień IV Toruńskiej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych wraz z przedstawicielem Polskiego Czerwonego Krzyża odwiedziliśmy Gimnazjum Specjalne nr 26 im. ks. Prof. Józefa Tischnera w Toruniu.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję